sennik.pl ZNACZENIE snu ciąża szczur dziecko chłopak woda online

Wszystkie elementy Twojego snu są bardzo ważne. Co ciekawe im bardziej szczegółowe i drugoplanowe tym więcej wnoszą do interpretacji. Przykładowo jeśli jesteś w ciąży, ważne jest co lub kogo rodzisz, w jakim kolorze jest to coś. Czy w szpitalu czy na sianie. Jeden element snu praktycznie nigdy nie daje satysfakcjonującej interpretacji. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki niżej.
sennik.pl

24 sennik.pl “sennik – Gówno”

 1. Pojechalam do tesciowej pochwalić sie pieskiem w sukni ślubnej, zachcialo mi sie siku ide do toalety a tam jak w jakims osrodku wypoczynkowym korytarzyk i rzad toalet . Otwieram każdą i kazda z nich wypelniona po brzegi i nagle okazuje sie ze ten korytarz jest zalany odchodami i ja wpadam tam az po pachy . Wydostalam sie jakoś poszlam do grupy a mąż mial pretensje po co w ogóle tam przyjechalam .

 2. snilo mi sie bardzo wielkie gowno ludzkie tak wielkie i zawiniete jak lody wloskie

 3. Polną drogą szło kilku wojskowych a obok nich szły konie, konie zrobiły kilka kup. Za nimi szło dwoje ludzi, którzy założyli gumowe rękawiczki i zbierali te kupy do worków ale jedną pominęli więc ja wzięłam worek i gołymi rekami zebrałam tę kupę do worka. W międzyczasie wszyscy już odeszli a ja ich szukałam bo pomyślałam że może dadzą mi pozostałe kupy a chciałam je wykorzystać jako nawóz na swoją działkę. Nie znalazłam ich więc poszłam w kierunku w którym odeszli w nadziei że coś pominęli.

 4. Snilo mi sie gowno. Co to moze znaczyc?

 5. wyciągałem gówno papierem toaletowym z muszli

 6. sniło mi sie ze wyciągam gówno z muszli klozetowej papierem toaletowym

 7. Sniło mi się ze zrobiłam Twarde sterczace, duże i długie gówno. Najtwardsze na świecie. Sterczało i sterczało. Potem babrały się w nim ze mną moje siostry

 8. Małgorzata :

  śniło mi się że wpadłam w gówno i sie cała w nim wy ciapałam :(

 9. [...] – Kał Kał – Ludzie, co tak oficjalnie? Wystarczyło wpisać gówno. Twój Sen: sny: gówno, kał, [...]

 10. chodziłem z gównem w majtkach i nie mogłem się go pozbyć

 11. kupa w pieluszce

 12. Śniło mi się ze biegłam w parku byłam boso i wpadłem na miejsce gdzie było pełno psich gówien ja całe stopy zafajdane tym gównem

  • Zdrowy styl życia przyniesie dużo dochodów. Może jakąś grupę fitnes, areobiku prowadzisz? :)

 13. Krzysiek :

  Śniło mi się, że wchodzę do toalety za potrzebą ale w każdej otwieranej kabinie było gówno na sedesie lub w muszli klozetowej.

znaczenie snu: