sennik.pl ZNACZENIE snu ciąża szczur dziecko chłopak woda online

sennik – Małe dziecko

Małe dziecko to potężny symbol nowych pomysł, nadziei, oczekiwań i życia. W zależności od szczegółów jego wyglądu należy dalej interpretować przyszłość. Małe dziecko to także dziecko, niemowlę. Szukaj też tych interpretacji dla małego dziecka.

małe dziecko sennik

małe dziecko sennik

 

Wszystkie elementy Twojego snu są bardzo ważne. Co ciekawe im bardziej szczegółowe i drugoplanowe tym więcej wnoszą do interpretacji. Przykładowo jeśli jesteś w ciąży, ważne jest co lub kogo rodzisz, w jakim kolorze jest to coś. Czy w szpitalu czy na sianie. Jeden element snu praktycznie nigdy nie daje satysfakcjonującej interpretacji. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki niżej.
sennik.pl

4 sennik.pl “sennik – Małe dziecko”

 1. Schodzilem po schodach.Syn spadl mi na beton kiedy nioslem go na barana.Uslyszlem trzask kosci i pochylajac sie nad nim zobaczylem jego prawe oko bledne.Zaczalem strasznie krzyczec.Nie bylem pewny czy zyje czy jest sparalizowany.Mialem wielkie poczucie winy.

  • artvigor.pl :

   Twój sen wydaje się uzewnętrznieniem tłumionych lęków. Jesteś przepełniony najlepszymi intencjami ale jednocześnie brak Ci wiary w powodzenie, w pozytywną realizację planow. Jeśli w swoich działaniach wchodzisz na dotychczas nieznany grunt to uważaj podwójnie, jeśli tematyka jest Ci dobrze znana nie opieraj się na rutynowch zachowaniach. Uwaga jaką poświęcisz sprawie, powinna pomyślnie doprowadzic do końca zwieńczonego sukcesem. Wszystko zależy od Ciebie.
   Wątek związany z poczuciem winy interpretowała bym oddzielnie… jeśli nasz na sumienniu romans lub coś równie nieetycznego to obawy o dziecko traktowac można bardziej bezpośrednio. Ładowanie się w układ „na boku” niesie ryzyko strat dla Twojego potomstwa.

 2. lubie takie dzieci bo one ładene wyglądają

 3. Sen- dziecko wysmarowało mnie kupa..

znaczenie snu: