sennik.pl ZNACZENIE snu ciąża szczur dziecko chłopak woda online

Wszystkie elementy Twojego snu są bardzo ważne. Co ciekawe im bardziej szczegółowe i drugoplanowe tym więcej wnoszą do interpretacji. Przykładowo jeśli jesteś w ciąży, ważne jest co lub kogo rodzisz, w jakim kolorze jest to coś. Czy w szpitalu czy na sianie. Jeden element snu praktycznie nigdy nie daje satysfakcjonującej interpretacji. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki niżej.
sennik.pl

7 sennik.pl “sennik – Niemowlę”

 1. miałam sen :

  Śniło mi się że wyciągałam z ust cieńką i długą glizdę, nie bolało ale byłam przerażona. Koleżanka była ze mną i doradzała jechać do szpitala, nie ciągnąć. W końcu, zbierając się, urwałam glizdę i nie wiedziałam co robić dalej , bo w ustach zostało sporo tego obrzydlistwa i świadomość że wciąż mam to w sobie. Mój narzeczony też był w tym śnie ale już mieliśmy niemowlę córeczkę i on ją karmił, ja byłam na wyjściu myśląc jak dobrze że on się nią zaopiekuję i tu się obudziłam. Co ten sen oznacza? Żanna

  • www.artvigor.pl :

   Prawdopodobnie masz na sumieniu jakieś niecne zachowanie. Wyrzyt sumienia jaki Cię dręczy nie pozwala iść do przodu. Możesz czuć, że wyjawienie całej prawdy oczyści Twoje sumienie i pozwoli zacząć „nowe życie” w lepszej atmosferze. Pamiętaj tylko, że obowiązuje Cię tajemnica.

 2. elżbieta :

  śniło mi się niemowlę z którego wyciągnęłam z pomocą lekarza 4-5 metrowego tasiemca

  • Twój nowy plan zanim jeszcze wprowadzony w życie już jest przez kogoś torpedowany i kto inny już czerpie z niego korzyści, ale położysz temu kres.

 3. Twój partner ma zamiar zaprzepaścić wasz wspólny dobrobyt, może partnerstwo leczy chyba bardziej coś materialnego.

 4. Moj sen – jaki z niego wyciagnac wniosek, jak go intepretowac?

  Trzymalam na reku dziecie paromiesieczne 4-ro,5-cio, moze 6-sciomiesieczne, niemowle bylo nagusienkie , dosc nabite i korpulentne. W pewnym momencie widze to dziecie wpelzajace do popielnika, ja krzycze do stojacego obok mezczyzny „zrob cos, nie patrz „ , on nic nie czyni (piecyk i miejsce jest mi znajome, tak jak było u dziadkow )…. Dziecie dalej raczkuje w glab popielnika, widze zar buchajacy z gory, po chwili widze na korpusie oseska przypieczona i opalona skore na ramieniu, glowy nie widze, dziecie się nie rusza, lezy w popiole.

  • Tutaj miało być. Twój partner ma zamiar zaprzepaścić wasz wspólny dobrobyt, może partnerstwo leczy chyba bardziej coś materialnego.

znaczenie snu: