sennik.pl ZNACZENIE snu ciąża szczur dziecko chłopak woda online

Wszystkie elementy Twojego snu są bardzo ważne. Co ciekawe im bardziej szczegółowe i drugoplanowe tym więcej wnoszą do interpretacji. Przykładowo jeśli jesteś w ciąży, ważne jest co lub kogo rodzisz, w jakim kolorze jest to coś. Czy w szpitalu czy na sianie. Jeden element snu praktycznie nigdy nie daje satysfakcjonującej interpretacji. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki niżej.
sennik.pl

3 sennik.pl “sennik – Śmierć ojca”

  1. Bylam na wczasach z mezem i zmarla babcia sa przeblyski w domu gdzie mieszkam maz
    Robi jedzenie ja wychodze do przedpokoju widze 2 szczury ktore nir moga uciec na wcza
    Sach obcinam koledze wlosy maz wyszedl do kobiety ktora nie chciala sie weldowac wyslal mi smsa ze magda chciala mnie znalezc i obudzilam sie.

  2. Jak ja mam powyższy sen interpretowac ?:( Pomóżcie !

  3. Witam, sniło mi się, że mój tata na moich oczach bił się z chłopakiem którego znam. Próbowałam ich odciągnąć ale bez skutku. Zadzwoniłam na policję, jednak nie było w ogóle sygnału. Podczas drugiej próby wezwania policji, ten chłopak do mnie podszedł i powiedział, że mój tata wisi w rowie na pasku od spodni. I faktycznie, zepchnął go rowu a na szyji miał pasek. Nie żył. Dodam jeszcze że ten chłopak krzyczał coś, że mój tata zabił mu babcię, co jest w rzeczywistosći absurdem i nigdy nie miało miejsca.

znaczenie snu: