sennik.pl ZNACZENIE snu ciąża szczur dziecko chłopak woda online

sennik – Widok

widok (Punkt widokowy, wieża widokowa) daje nam najczęściej szeroki ogląd rozwoju wypadków w najbliższej przyszłości. Dokładne znaczenie widoku zależy od tego, co i jak widzimy, na przykład:

widok – Wyraźny, daleki widok zwiastuje pomyślny rozwój wypadków w najbliższej przyszłości.

widok - Daleki widok na ładny krajobraz może zapowiadać większe szczęście w życiu i czekające nas znaczne sukcesy.

widok - Jeśli widok jest przesłonięty mgłą lub dymem, to w naj¬bliższym czasie mogą nas spotkać problemy i niepowodzenia. wieczór to wieloznaczny symbol senny, który przeważnie daje się odczytać dopiero w kontekście towarzyszących mu okoliczności. Zasadniczo wieczór wiąże się ze spokojem, odpoczynkiem, słabnącymi siłami ciała i umysłu. Może widok wskazywać na wzmożoną potrzebę relaksu lub ostrzegać przed skutkami ciągłego przeciążenia. Jeśli natomiast we śnie zażywamy wieczorem słodkiego nieróbstwa, to symbol ten oznacza, że wypełniwszy swoje obowiązki i zadania, możemy – albo powinniśmy – odpocząć. Widok

sennik widok

sennik widok

Wszystkie elementy Twojego snu są bardzo ważne. Co ciekawe im bardziej szczegółowe i drugoplanowe tym więcej wnoszą do interpretacji. Przykładowo jeśli jesteś w ciąży, ważne jest co lub kogo rodzisz, w jakim kolorze jest to coś. Czy w szpitalu czy na sianie. Jeden element snu praktycznie nigdy nie daje satysfakcjonującej interpretacji. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki niżej.
sennik.pl

znaczenie snu: